Koszyk

(61) 651 26 02 salon@lazienki-tnd.pl

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Nasz Salon

Firma TND Łazienki powstała w 2008 roku. Specializujemy się w sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz inwestycyjnej ceramiki, armatury, kabin prysznicowych, płytek ceramicznych, oświetlenia, tapet, a także sztukaterii.W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór artykułów światowych liderów w branży, z którymi jesteśmy w ciągłej współpracy. Oferujemy produkty wysokiej jakości, które z pewnością spełnią Państwa wymagania.Współpracujemy z najlepszymi architektami, którzy z pasją zaprojektują dla Państwa łazienkę oraz wnętrza marzeń. Kompleksowe wyposażenie Państwa domów jest dla nas priorytetem. Wszelkie wątpliwości, z jakimi się Państwo zmagają z chęcią pomoże rozwiać nasz personel, który regularnie podnosi swoje kwalifikacje, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom.

W naszym salonie znają Państwo aranżacje, które zostały zaprojektowane z produktów renomowanych producentów polskich, włoskich, a także hiszpańskich, które cechują się różnorodną stylistyką, wysoką jakością, która ma bardzo korzystny stosunek do ceny. Łazienka jest pomieszczeniem, w którym spędzamy dużo czasu każdego dnia. Warto więc pomyśleć o tym, aby poza funkcjonalnoscią była ona estetyczna, a przebywanie w niej sprawiało przyjemność, pozwoliło się zrelaksować i odpocząć.

Zdobyte doświadczenie w branży oraz zindywidualizowane podejście do każdego klienta, pozwoliło nam zaskarbić sobie Państwa zufanie. Uważamy to za nasz największy sukces. Decydując się na skorzystanie z naszym usług mogą mieć Państwo pewność, że będą one na najwyższym poziomie, który osiągamy poprzez pasję do wykonywania naszej pracy, wykwalifikowany personel oraz miłą obsługę. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zakupy były zawsze udane i sadysfakcyjonujące. Profesjonalizm i chęć pomocy Państwu w podjęciu najlepszej decyzji dotyczącej urządzenia mieszkania jest naszym codziennym zadaniem, które z przyjemnością wykonujemy.