W ofercie naszego salonu znajdą Państwo drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz montaż. Warto pamiętać, że zamawiając drzwi z usługą montażu można dokonać zakupu z 8% podatkiem vat. Współpracujemy z wykwalifikowanymi montażystami, mamy za sobą setki realizacji u zadowolonych klientów.

  Sprzedaż drzwi prowadzimy wyłącznie stacjonarnie, nie świadczymy usług wysyłki. Zapraszamy do obejrzenia ekspozycji w naszym salonie przy ul. Sołeckiej 2 w Swarzędzu pod Poznaniem. Na miejscu mogą Państwo obejrzeć nie tylko drzwi w różnych konfiguracjach, ale także na żywo zobaczyć wzorniki kolorystyczne. Dysponujemy również katalogami wybranych producentów. Po wstępnej rozmowie na temat Państwa oczekiwań możemy przygotować wyceny porównujące zakup z usługą montażu lub bez. 

  Mogą Państwo wybrać w naszym salonie produkty z asortymentu znanych polskich fabryk jak:

DRE Porta Erkado
Entra Interdoor Pol-skone
Doorsy CAL Intenso
Eclisse KMT

Chętnie wyjaśnimy różnicę między drzwiami przylgowymi a bezprzylgowymi, omówimy kwestię drzwi przesuwnych do zabudowy w kasecie czy doradzimy w kwestii ościeżnic ukrytych czy drzwi z odwrotną przylgą tzw. verte.

Dysponujemy także szerokim asortymentem klamek, które jak wiadomo - są biżuterią dla naszych drzwi :)

U nas dobierzecie odpowiednie okucia firm takich jak:

Infinity Line Corona VDS

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? 

Proponujemy Państwu profesjonalne doradztwo wraz z usługą montażu. Zajmiemy się zamówieniem od A do Z: pokażemy i omówimy dostępne na naszym rynku rozwiązania najlepsze dla docelowego użytkownika, przygotujemy wyceny porównawcze, by mogli Państwo dokonać właściwego wyboru. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup z montażem umówimy bezpłatny pomiar, aby upewnić się, że wybrane drzwi będą możliwe do zamontowania w Waszym domu, a na końcu umówimy termin montażu, zajmiemy się transportem, a także serwisem posprzedażowym - jeśli będzie taka potrzeba.

Warto wspomnieć, że podpisują Państwo umowę montażową z naszym Salonem, a nie z wykonawcą - na montaż udzielamy 2-letniej gwarancji. 

Serdecznie zapraszamy!