Kim jesteśmy?

Doradcami, praktykami, fachowcami w swojej dziedzinie, a przede wszystkim zespołem osób kochających wnętrza i wsłuchujących się w potrzeby Klienta. Nasza firma powstała w 2008 roku. Za ideą jej powstania stała chęć stworzenia miejsca, w którym Klient znajdzie produkty niezbędne w fazie wykańczania wnętrz.  

Dlatego też odwiedzający nasz salon Klient znajdzie w nim bogatą ekspozycję produktów z branży łazienkowej (ceramika, płytki, armatura, grzejniki, lustra), szeroki wybór tapet o unikatowych wzorach i kolorach, oraz podłogi (panele, winyle, podłogi drewniane), panele ścienne i drzwi marki VOX (n.in. DRE, Polskone, Porta, Invado, Cal). W naszym salonie dajemy Klientom możliwość zapoznania się z szeroką gamą produktów marki VOX Drzwi i podłogi.

Współpracujemy ze światowymi liderami w branży wyposażenia wnętrz, co daje gwarancję jakości naszych produktów. 

Stawiamy na rozwój, dlatego bierzemy udział w targach w Polsce i za granicą, śledzimy trendy i obserwujemy potrzeby Klientów. Szukamy u naszych dostawców produktów, które spełnią zarówno oczekiwania wizualne Klienta, jak i zapewnią funkcjonalny, praktyczny, niebanalny i jakościowo na najwyższym poziomie efekt końcowy wnętrza. 

Nasi projektanci i konsultanci pomagają zwizualizować marzenia odwiedzających nas Klientów i w oparciu o ich wskazówki tworzą projekt komputerowy przyszłego wnętrza. Uważamy, że jest to niezwykle ważny etap wspierający naszych Klientów w podjęciu ostatecznych decyzji.

Jako doradcy jesteśmy przy naszym Kliencie od momentu poszukiwania inspiracji, doradzaniu przy wyborze produktów, przez stworzenie wizualizacji, przygotowanie oferty, po zamówienie i odbiór towaru. Dla Klientów chcących zakupić u nas kabinę prysznicową, podłogę czy drzwi, oferujemy pomiar i montaż.

Zdobyte w branży doświadczenie  oraz zindywidualizowane podejście do każdego Klienta, pozwoliło nam zaskarbić sobie jego zaufanie. Uważamy to za nasz największy sukces. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, każdy Klient  może mieć pewność, że będą one na najwyższym poziomie, który osiągamy poprzez pasję do wykonywania naszej pracy, wykwalifikowany zespół oraz kompleksową obsługę. Profesjonalizm i chęć wsparcia naszego Klienta w podjęciu najlepszej decyzji dotyczącej urządzenia mieszkania jest naszym codziennym zadaniem, które z przyjemnością wykonujemy.