Odpływ łazienkowy punktowy Torvi EXCELLENT czarny mat 13x13 cm INEX.TO130.50.BL

495,00 zł
Brutto
% Sprawdź aktualny rabat dla tego produktu !
(Aktualne promocje oraz rabaty wyświetlane są w koszyku dodaj produkt i sprawdź)

Termin realizacji: 3-14 dni roboczych (na zamówienie) .
help_outlineZapytaj o produkt
Odpływ łazienkowy punktowy Torvi EXCELLENT czarny mat 13x13 cm INEX.TO130.50.BL

Odpływ łazienkowy punktowy Torvi EXCELLENT czarny mat 13x13 cm INEX.TO130.50.BL

 

Odpływ łazienkowy punktowy Torvi marki Excellent o wymiarach 13 x 13 cm w kolorze czarny mat.

Oferta dotyczy nowego, pełnowartościowego, fabrycznie zapakowanego produktu. Cena wynika z trwającego w naszym salonie procesu czyszczenia magazynu. Produkt dostępny od ręki. 

Cena katalogowa odpływu punktowego Torvi w kolorze czarnym wynosi 495zł brutto. 

Ilość
INEX.TO130.50.BL

Torvi to nowoczesny i uniwersalny wpust podłogowy mający szerokie zastosowanie w łazienkach, w pomieszczeniach gospodarczych lub sanitarnych czy w garażach. W łazience może pełnić funkcję zarówno głównego odpływu prysznicowego, jak i dodatkowego zabezpieczającego odwodnienia na wypadek awarii czy zalania pomieszczenia. Wysoka przepustowość na poziomie 48 l/min gwarantuje, że Torvi doskonale spełnia swoje zadanie.

Odpływ posiada syfon suchy DryOn, którego niepodważalną zaletą jest opatentowana konstrukcja łącząca podstawową funkcjonalność syfonu z mechaniczną zapadką zwiększającą komfort i bezpieczeństwo użytkowania. DryOn zabezpiecza przed wydostawaniem się nieprzyjemnych zapachów nawet bez udziału wody w syfonie, a także chroni przed cofaniem wody z kanalizacji. W łazience jest to szczególnie przydatne rozwiązanie w przypadku korzystania z ogrzewania podłogowego lub w razie dłuższego okresu niekorzystania z prysznica. Dodatkową zaletą jest możliwość łatwego zdemontowania i wyczyszczenia syfonu po wyciągnięciu rusztu.

Odpływ punktowy Torvi doskonale nadaje się do montażu na konstrukcjach drewnianych, co daje możliwość jego zastosowania np. w domkach letniskowych czy działkowych oraz na drewnianych stropach na piętrze. Do montażu odpływu na konstrukcjach drewnianych zalecane jest specjalnej ramki montażowej: INEX.TO130.R300 – produkt jest dostępny na zamówienie.

INEX.TO130.50.BL

Opis

Kolor
Czarny mat
Materiał
Stal nierdzewna
Długość
13 cm
Szerokość
13 cm
Rozmiar
13 x 13 cm
Przepływ
48
Klasa wytrzymałości
K3 - 300 kg